Mosspa Masaj Yatakları İmalat Satış Noktası

Medikal Blog, gerçek ve tüzel kişilere hizmet verme amacıyla 11 yıl önce kurulan; en geniş ürün yelpazesine, üretim ve satış ağına sahip, özellikle e-ticaret alanında elde ettiği başarılarla hızla büyüyerek başarılar elde eden bir firma olarak kurulmuştur. Direkt ve endirekt olarak medikal ürünleri en uygun fiyat çalışması ile müşterilerine sunarak Türkiye’de bulunan ve yurtdışındaki müşterilerinin portföyünde ilk sırada yer almayı başarmıştır.
Medikal Blog, büyüme stratejisini 42 E-ticaret ağıyla, çok markalı, çok üretim merkezli ve çok pazarlı bir yapıda geliştirerek; yaklaşık üçte biri yurtdışı olmak üzere hizmet vermekte ve müşterilerinin tedarikçi ağında ilk sırada yer almaktadır.

Misyonumuz

Kurumsal stratejisinin temelinde inovasyon noktasında etkin rol oynayarak, katma değerli ürün ve hizmet üretimine destek olmayı hedefleyen Medikal Blog, Ar-Ge çalışmalarına ağırlık vererek kısa sürede kendi üretim markalarını geliştirmeyi başarmıştır. Tamamı öz sermayesi ve yerli firmalarla iş birliği yaparak ürettiği 106 model seçeneği ve Medikal Blog güvencesi ile Türkiye içi satış ve özellikle Dünya’nın değişik ülkelerine üretim yaparak ihracatta hızla ivme kazanmıştır.
Medikal Blog, Türk menşeili üretim yapmanın ve Türkiye ekonomisine katkıda bulunmanın haklı gururunu yaşamaya devam edecektir.
Medikal Blog, inovasyona yönelik çalışmalarını MOSSPA markası ile hayal edilen ürünlerin, mimar ve tasarımcıların yaratıcılığını sınırlamadan gerçeğe dönüştürülmesine ortam sağlayarak hayata geçirmiştir. Ar-Ge merkezlerimiz performans endeksi değerlendirmesi yaparak ahşap ve metal sektöründe ek fonksiyonlu ürünler ortaya çıkarmıştır.

Vizyonumuz

MOSSPA markamız adı altında üretmiş olduğumuz bazı ürünlerin başında Spa Masaj Yatakları, Tv Baba Koltuğu, Cilt Bakım ve Saç Ekim Koltuğu, Hasta Karyolaları gelmektedir. Üretimin ve satışımızın yanı sıra iç Pazar dengesinde Medikal alanda ihtiyaç duyulan kiralama açığını kapatma noktasında da evlere uzman kadromuzla hizmet vermekteyiz.
Medikal Blog, sürdürebilirlik alanında çok önemli yatırım ve çalışmalara imza atarak; siz değerli müşterilerinin zor zamanlarında yanında olmak, sağlık giderlerine katkıda bulunmanın mutluluğunu yaşıyor. İş gücü potansiyelini, “Sağlıklı ve kaliteli yaşamın öncüsü olmak” ile beraber, dünya standartlarında ve global gelişmeye uygun ürün ve hizmetleri sunarak, sizleri hayata bağlamaya devam etmektir.

Medikal Blog

Medikal Blog, müşteri ihtiyaçlarını hızlı, etkin, kaliteli çözümlerle karşılayarak, çalışmakta olduğumuz firmaların tedarikçisi olmak ve yarattığımız değeri istikrarlı bir biçimde devam ederek; “Sağlıklı olanın umudu, umudu olanın da her şeyi vardır” ilkesi ile yola çıkarak, umudunuzun bir parçası olmak için tüm yüreğimizle “ sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Saygılarımızla

➡️ Mosspa Masaj Yatakları İstanbul

Spa Masaj Yatakları, Dinlenme Yatakları, Refakatçi Tekli Koltuk, Baba Tv Uzanma Koltuğu, Thai Masaj Yatağı, Reiki Uygulama Sedyesi, Ahşap Şezlong, Hasta Muayene Yatağı İmalat Merkezi Mosspa Talep Doğrultusunda Proje ve Tasarımlara Uygun Spesiyal Üretim Yapmaktadır. Cilt Bakım Koltuğu, Estetisyen Koltuğu, Uzman Estetisyen Koltuğu, Medikal Estetik Koltuğu, Cilt Bakım Koltuğu Fiyatları, 4 Motorlu Cilt Bakım Koltuğu, 3 Motorlu Sedye Fiyatları, Güzellik Salonu Sedye Fiyatları, 3 Motorlu Cilt Bakım Koltuğu Fiyatları, Saç Ekim Koltuğu, İkinci El Saç Ekim Koltuğu, Saç Ekim Koltuğu Fiyatları, 3 Motorlu Saç Ekim Koltuğu, Saç Ekim Koltuğu 4 Motorlu, Cilt Bakım Koltuğu ve Tabureleri Bulabilir Mağazamızı Ziyaret Edebilir veya Satış Departmanında Çalışan Arkadaşlarımıza 02163498080 – 05302865343 Numaralı Telefonlardan Sipariş Verebilirsiniz.

🚚🚅🚃📦 İstanbul içinde Firma çalışanlarımız tarafından teslimat yapılır, farklı şehir ve yurt dışı siparişler anlaşmalı kargo veya ambar firmaları ile gönderim yapılır.

Mosspa İletişim Adresi

Masaj Yatakları – Masası – Sedye İmalat ve Üretim Merkezi

Fetih, Mosspa, Kars Sokak, Ataşehir/İstanbul

☎️ : 0️⃣2️⃣1️⃣6️⃣3️⃣4️⃣9️⃣8️⃣0️⃣8️⃣0️⃣

📱 : 0️⃣5️⃣3️⃣0️⃣2️⃣8️⃣6️⃣5️⃣3️⃣4️⃣3️⃣

📱 : 0️⃣5️⃣5️⃣3️⃣9️⃣5️⃣5️⃣4️⃣3️⃣4️⃣3️⃣

📩 : mosspa34@gmail.com

Masaj Yatakları Satış Noktası 

 • Masaj yatağı İSTANBUL içinde teslimatını ve kurulumunu firmamız yapmaktadır.
 • Şehir dışı gönderiler ambar veya anlaşmalı taşıyıcılarla yapılmaktadır.
 • Ürün tarafınıza veya firmanıza teslim edilene kadar sorumluluk firmamıza aittir.
 • Satış temsilcilerimize veya firmamıza telefon, mail ile ulaşabilirsiniz.
 • Whatsapp ile görsel veya resim atabilirsiniz.
 • Arkadaşlarımız en kısa süre içinde size ilgili konu ile alakalı olarak dönüş sağlayacaklardır.

Masaj Yatağı Kargo ve İade

 • Türkiye’nin her yerine ambar veya kargo gönderim yapılmaktadır.
 • Siparişini vermiş olduğunuz masaj yatağını yurdumuzun her yerine ambar veya kargo ile teslimat yapılmaktadır.
 • Ürünü sipariş verdiğiniz anda aynı gün kargoya teslimatı yapılmaktadır.
 • Ürün adresinize teslim edilene kadar sigorta güvencesi altındadır, adreste teslim alınan ürün kargo çalışanın yanında orjinal kutu açılır ve arıza veya problem tesbitinde tutanakla kargo çalışanına geri iade edilir.
 • Firmamızı aramanız ve bilgilendirmeniz sonucunda,

Ürün siparişi için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. 

SİPARİŞ • Ürün satın almak isteyen müşterilerimiz, beğenmiş olduğu ürünün kodunu MOSSPA iletişim numaralarını arayarak sipariş verebilir.

• İnternet sitelerimiz online satışa kapalıdır.

• Sizleri iyi hizmet vermek, müşterilerin isteklerini daha iyi anlamak ve sipariş verilen ürünün ölçü, ebat, renk ve diğer detaylarını telefon üzerinden yada yeriniz yakın ise yüz yüze görüşerek sipariş almak müşteri ve firmamız açısından daha sağlıklı olacaktır.

• Siparişlerinizde ürün özellikleri teslimat şekli ve teslimat süresi için lütfen satış departmanındaki arkadaşlarımızla irtibatta geçiniz.

SEVKİYAT

• Satın almak istediğiniz ürün stoklarımızda bitmiş ise yeni üretim süresi 7 – 10 gün arasıdır.

• İstanbul içi satışlarda aynı gün veya ertesi gün teslimat yapılır.

• Şehir dışı teslimatlar konum ve adrese göre 3 – 7 gün arasında sürmektedir.

• Şehir dışı gönderimlerde anlaşmalı olduğumuz kargo ve ambar firmalarından düzenli ve disiplinli çalışan firmalar tercih edilmektedir.

GARANTİ 

• Ürünlerimizin tümü imalat ve fabrika hatalarına karşı 2 yıl garantilidir.

• Müşteri kullanım hatalarını kapsamaz.

• Faturasız ürün çıkışımız bulunmamaktadır.

Mağazamıza uğrayıp yatakları yakından görmek ve özel sipariş vermek isteyen müşterilerimize yol tarifi yapmak gerekirse konumumuz merkezi bölgelere yakındır.
Showroom Anadolu yakası göztepe sapağından libadiye yönünde 1 km yukarıda emaar karşısındaki ışıklardan sağa dönmeniz yeterli olacaktır.

Firmamızı sabit numaralardan arayarak ürün hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sabit Tel : +902163498080
Android veya iOS yazılımlı akıllı telefonu olan müşterilerimiz, satış departmanında çalışan arkadaşlara sosyal medya

https://www.youtube.com/channel/UCsLXXGr8WKrHPJf-FZ8XQSA/videos

🌐 https://business.google.com/site/l/03038020972485210574?hl=tr

🌍 Türkiye / İstanbul / Ataşehir 🕹️

Mosspa İnstagram

İnstagram Mosspa Masaj Yatakları

Mosspa Facebook

Facebook Mosspa Masaj Yatakları

https://www.linkedin.com/in/mehmet-s%C3%B6yler-215b66185/ 

https://mosspamasajyataklari.blogspot.com/

https://twitter.com/MosspaTables 

Masaj Yatakları Mosspa Ataşehir

🔉 Mosspa Masaj Yatakları Adres Konumu 🕹️

Mosspa Mağaza İletişim / Store

Aynı gün firmamızdan orjinal kutusunda ürün adresinize kargoya verilir.
% 100 Müşteri memnuniyeti firmamız açısından önemlidir.
7/24 firmamıza sabit ve cep ( gsm ) telefonlarından hizmet alabilirsiniz.
2 yıl süre içerisinde teknik veya mekanik arıza durumunda ücretsiz olarak kargo hizmetiyle onarım veya değişim yapılmaktadır.