Mosspa Masaj Yatakları İletişim:
+902163498080

+905302865343

+905539554343

kiralik asansorlu masaj yatagi istanbul mosspa sultanahmet - İletişim Adres
Masaj Yatakları Mosspa Ataşehir

Mosspa Firması Spa, Thai Masaj Yatakları, Dinlenme Yatağı, Masaj Masası, Müşteri Karşılama Bankosu, Paravan Bölme, Refakatçi Koltuğu ve Güzellik Merkezleri

Mosspa Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Tel : +902163498080

Whatsapp : +905539554343

Gsm : +905302865343 / +905539554343

Mail : [email protected]Masaj Olmak, Tazelenmek, Nefes Almak, Yenilenmektir.

Yaşamımızın içinde her daim yer alan; mobilya ve dekorasyon olarak kullanmış olduğumuz ahşabın dilini bilip, kalbine ulaşarak ona emeğimizi, yüreğimizi ve hatta hayallerimizi katarak, yürekten hissederek şekil verir ve iz bırakırız.

Atalarımızdan bu yana gelen el işçiliği ve ustalarımızın becerisi ile çağdaş yaşama ve modernize uygulanan en yeni modeller, tasarımlar ve koleksiyonlar sunarak bulunduğunuz ortamı sizlerin hayallerinize uyarlamak görevimizdir.

Masaj yatakları ahşap ve dekorasyon imalat merkezimiz, İstanbul Ataşehir’de olup Türkiye iç pazarına ve Tüm Dünya ülkelerine üretim yapıp hizmet vermektedir. Kaliteli ham maddenin muntazam işçilikle birleştiği noktada sizlerin tasarladığı tüm özel ürünlerin imalatını da ayrıca yapabiliriz.

Mosspa İmalat Merkezimiz; masaj yatağı, medikal masaj masaları, muayene masaları, sedye, spa masaj yatakları, reiki yatağı, cilt bakım koltukları, thai yatakları, rehabilitasyon koltukları, refakatçi koltukları, dinlenme koltukları, ahşap paravan, müşteri karşılama bankoları, terapi yatakları, ahşap şezlong vb bir çok ahşap ürünlerinin tasarımı ve imalatı yapılmaktadır.

Müşterimin hem masaj masası hemde diğer yardımcı ( sarf ) ürünleri olan masaj yağı, havlu, terlik, masaj kremi, masaj salonu şortu, peştemal vb diğer hijyen için önemli olan tek kullanımlık masaj masası örtüsünü de paket halinde hazır olarak mosspa masaj yataklarından temin edebilirsiniz.

Always taking part in our lives; we know the language of the wood we use as furniture and decoration, we reach to the heart by adding to our labor, heart and even our dreams, we feel from the heart shape and leave traces.

It is our duty to adapt your environment to your dreams by presenting the latest models, designs and collections applied to contemporary life and modernism with the skill of our craftsmanship and masters since our ancestors.

Our massage beds and wooden decoration manufacturing center, Istanbul is Turkey Atasehir serve to make the internal market and the production of all world countries. At the point where quality raw material meets with regular craftsmanship, we can also manufacture all special products designed by you.

Our Mosspa Manufacturing Center; massage bed, medical massage tables, examination tables, stretcher, spa massage beds, reiki bed, skin care chairs, thai beds, rehabilitation chairs, companion chairs, rest chairs, wooden screens, customer welcome counters, therapy beds, wooden deck chairs etc. wood products are designed and manufactured.

mosspa masaj yataklari massage tables 1400x700 - İletişim Adres
Massage Tables
 • Mosspa Spa ve Thai Masaj Yatakları Satış Fiyatları 
 • Mosspa, Güzellik, Cilt Bakım, Spa, Reiki, Thai Masaj Yatakları, Sedye, Yatak, Masa Fiyatları, spa masaj yatakları, çanta tipi masaj masası istanbul,
 • Sahibinden medikal, voit katlanabilir masaj yatağı, medikal masaj yatakları, bursa, ahşap sedye, adana masaj yatakları, Masaj yatakları üretim merkezi
 • Masaj Yatakları İmalat Merkezi Mosspa Spa, Otel, Masaj Salonu, Terapi Merkezi, Reiki Cilt Bakım Merkezi, Cilt Bakım Noktaları İşletme Sahiplerine Müjde!!!
 • Masaj yatağı baş kısmı nefes alma delikli, relaks ve rahatlık sağlayan masaj masasını uygun fiyatta firmamızdan temin edebilirsiniz.
 • Masaj yatakları özel ölçülerde üretim yapabiliriz.
 • Ahşap Masaj Yatağı İmalat Satış Noktası
 • Üretimini yaptığımız Ahşap masaj masası modelleri son yıllarda masör / uzmanlar tarafından tercih edilen modellerin başında gelmektedir.
 • Ahşap masaj masası çok çeşitli olup farklı kullanım alanlarına da hitap etmektedir.
 • İmalatını yaptığımız Ahşap masaj masasının baş kısmına eklenen delik sayesinde aynı zamanda masaj yapma imkanı da bulunmaktadır; gerektiğinde üzeri havlu, örtü ile deri muhafazası sağlanmaktadır.
 • Masaj Yatağı Genel Kullanım Alanları  Manuel Terapi Yatağı, Reiki Uygulama Masası, Spa Salonları Malzemeleri, Masaj Salonları Malzemeleri
 • Tüm Avrupa Ülkelerine Gönderim Yapılır. Siparişi verilen masaj yatakları üretim bittikten sonra yurt dışı satışlarda anlaşmalı lojistik firmalara teslim edilir.

Spa Masaj Yatağı ve Ürünleri, Thai Masaj Yatakları, Dinlenme Koltukları, Ahşap Şezlong, Masaj Masaları, Müşteri Karşılama Bankosu, Paravan Bölme, Refakatçi Koltuğu ve Güzellik Merkezleri Demirbaş Eşyalarının İmalatı Ve Satışını yapmakta olan MOSSPA uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimizin isteklerini karşılamak için uzman kadrosuyla hizmetinizdedir…

Mağazamızı ziyaret ederek ürün ve ürünleri yakından görüp tercihte bulunabilirsiniz. 

Sipariş ve Teklif 

Beğenmiş olduğunuz masaj yatağını sipariş geçmek için mosspa masaj yatakları satış departmanı ( 02163498080 – 05539554343 ) ile irtibatta geçip ürün kodunu ve rengini söylemeniz yeterli olacaktır.

Ürün alış veriş ödeme seçenekleri : 

Adet renk ve timeng ( teslimat tarihi ) konusunda görüşme bittikten sonra banka havalesi, eft, mail older, nakit gibi ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Ürün iadesi :

Ayıplı, kırık, yırtık, deforme, istenilen özellikler dışında üretim olmuşsa ürünü iade edebilirsiniz.

Kargo gönderimi ve paketleme 

Ürün köşeleri çarpma ve vurmalara karşı köşebent sünger ile dönülüp, ihraç patpat balon ile 4 bir yanı sarılmaktadır.

İstanbul kurulum ve teslimat firmamıza aittir.

Şehir dışı gönderimler anlaşmalı ambar veya müşteri yönlendirmesi ile gönderim sağlanır.

Mosspa Masaj Yatakları Açık Adresimiz:

Fetih, Sarıkamış Sk. No : 39, 34704 Ataşehir/İstanbul

Sosyal medyadan bizleri takip edebilir, ürünlerimiz hakkında görüş, öneride bulunup ve yorum yapabilirsiniz.

https://www.facebook.com/groups/mosspamasajyataklari/

facebook mosspa masaj yataklari - İletişim Adres
Facebook

https://tr.pinterest.com/mosspamasajmasalari/

https://twitter.com/MosspaTables/

https://www.youtube.com/channel/UCOTU_UpFESIx2IgXpOlcMaA/videos/

Masaj Yatağı İmalatında Kullanılan Ahşap Renk Kataloğu, İstediğiniz Rengi Seçme İmkanına Sahipsiniz.

mosspa masaj yataklari adres atasehir 1 1400x788 - İletişim Adres
MOSSPA MASAJ YATAKLARI İLETİŞİM

https://mosspamasajyataklari.blogspot.com/

Garantili Ürün Satışı

Stoklu Üretim

Müşteri Memnuniyeti

Satış Sonrası Ürün Takibi

طاولة تدليك دبي

سرير التدليك دبي

دبي تصنيع الأثاث سرير التدليك

تصنيع أثاث سرير التدليك العربي

تصنيع مفروشات قطر للتدليك

قطر لصناعة الأثاث التدليك السرير

مصنع الكويت لتصنيع اثاث المساج

سرير التدليك الخشبي في قطر

سرير التدليك الخشبي في دبي

promo7 - İletişim Adres