Otel Spa Masaj Salonu Deri Döşeme Tamiri

Otel Spa Masaj Salonu Yatak Tamiri İstanbul

Otel Spa Masaj Salonu Deri Döşeme Tamiri

Hastane, otel, spa vb benzer mekanlarda kullanılan koltuk, spa masaj masaları, spa dinlenme koltukları, fizik tedavi, manuel terapi ve medikal tedavi yatakları günlük kullanım esnasında aşınma ve yıpranmaya maruz kalır. Gerek zaman gerekse müşteri yoğunluğu bu yıpranmayı hızlandırır. Yıpranan ürünlerin müşterilere ve hastalara negatif olarak yansıması, müşteriler ve hastalar üzerinde olumsuz etkiye neden olur.

Hastane ve sağlık kuruluşları…

Acil servisten yoğun bakım servisine kadar olan; hastane demirbaş grubunda oluşacak deformasyon ve en çok karşılaştığımız saç ekim Koltuğu, cilt bakım Koltuğu, doktor taburesi, uzman taburesi, kanepe ve koltukların; deri ve kumaş yıpranmaları ile karşılaşılmaktadır.

Bu durum işletmeye gelen, hasta ve hasta yakınları İçin olumsuz ve negatif bir görüntüye neden olur.

Spa Center ve Masaj Salonları

Hastane sahibi ve müdürlerine müjde…

Mosspa masaj yatakları firması olarak, yılların tecrübesine dayanan, konusunda deneyimli ekip tarafından hastane ve sağlık kuruluşunuza gelinerek ekipmanlar, firmamıza ait olan araçlarla teslim alınarak üretim ve bakım merkezimize götürülmektedir.

Firmamız, İstanbul sınırları içinde olduğundan dolayı; hizmetlerimiz bu sınırlar kapsamında verilmektedir. Ürün restorasyonu talebinde bulunacak kurumların yetkili ve sorumlu birimleri, firma çalışanlarımız ile iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

Boya, cila, sünger ve deri değişimi işçiliği kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda konseptinize uygun ahşap ve metal kısımları boyanır; deri renk kartelasından tercih edeceğiniz renge göre döşeme işlemi yapılır. Tadilattan çıkan ürünler ilk gün aldığınız ürünün görüntüsünü aratmamaktadır.

Tarafınıza sunumu yapılacak görsel ve videolardan sonra, firma veyahut kuruluşunuza çalışanlarımız tarafından ambalajlı bir şekilde; ilgili ve sorumlu kişi/kişilere teslimat yapılır.

Masaj Yatakları Mosspa Ataşehir

Mosspa Firması Spa, Thai Masaj Yatakları, Dinlenme Yatağı, Masaj Masası, Müşteri Karşılama Bankosu, Paravan Bölme, Refakatçi Koltuğu ve Güzellik Merkezleri, Spa Ürünleri, Dinlenme Koltukları, Havuz başı Şezlonglar, Masaj Masaları, Müşteri Karşılama Bankosu, Paravan Bölme, Refakatçi Koltuğu ve Güzellik Merkezleri Demirbaş Eşyalarının İmalatı Ve Satışını yapmakta olan MOSSPA uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimizin isteklerini karşılamak için uzman kadrosuyla hizmetinizdedir…

Dikkatinizi Çekebilir ;  Bayan Kuaför Koltuğu, Kuaför Sandalyesi, Saç Kesim Kuaför Koltukları

Mosspa Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Tel : +902163498080

Whatsapp : +905539554343

Gsm : +905302865343 / +905539554343

Mail : mosspa34@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayınız...