Spa Center ve Masaj Salonları

Spa Center ve Masaj Salonları masaj yatağı

Spa Center ve Masaj Salonları Otel, Motel ve Pansiyon İşletmeleri…

Spa salonu ve masaj salonlarında kullanılan ayurveda yatağı, thai yatağı, thai yer minderi, mad masaj minderi, masaj masası, ahşap masaj yatağı, tabure, sandalye, kanepe ve koltukların; ahşap, deri ve kumaş yenilenmesi için deneyimli kadromuz ile sizlere yardımcı olabiliriz.

Masaj, insan sağlığı demektir. Masaj hizmeti alacak kişi, bedenen ve ruhen rahatlamak ve yorgunluğundan arınmak ister. Spa masaj salonunun temiz ve bakımlı oluşu, müşterinin işletmenize olan ilgisini artırır. Ses ve sallantı yapan bir masaj yatağı, çatlak ve yırtık deri ile kaplı bir masaj minderi müşterinizin firmanızdan uzaklaşmasına neden olur. Bu olay kar ve kazanç odaklı firmanızın mali açıdan zarara girmesine neden olduğu gibi, prestijinizi sarsar.

Sağlığın olduğu yerde hijyen ve temizlik ön plandadır. Kullandığınız masaj yatağınızın sünger ve derisinin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız tek kullanımlık tela örtü, Spa havlusu ve laminasyonlu ürünler kullanmanızı öneririz. Masaj esnasında kullanacağınız masaj yağının gereğinden fazla kullanılması masaj minderine zarar vermektedir. Gündüz ortam ve oda sıcaklığı 20-30 derece arası iken, gece “0” dereceye düşmektedir. Bu ısı değişimi deri çatlaklamalarına neden olduğu gibi kullandığınız derinin en büyük düşmanıdır.

Spa ve masaj salonlarında yapacağınız yenileme ve restorasyon çalışmaları sonrasında müşteri memnuniyetinin artışını hızlandıracak ve farkındalık yaratacaktır.

Mosspa masaj yatakları çalışanları olarak 7-24-365 gün/saat olarak size en iyi hizmeti vermek için buradayız.

Spa ve Masaj Salonu sahibi ve müdürlerine müjde…

Mosspa masaj yatakları firması olarak, yılların tecrübesine dayanan, konusunda deneyimli ekip tarafından spa ve masaj salonları gibi kuruluşların adresine gelinerek, değişimi yapılacak ürünler ilgili kişilerden teslim alınır en kısa sürede (işleyişinizi aksatmayacak şekilde) tadilat, tamirat ve bakımı yapıldıktan sonra adresinize teslimat gerçekleşir.

Dikkatinizi Çekebilir ;  Varak Boyalı Ahşap Otel, Restaurant Servis Arabası

Firmamız, İstanbul sınırları içinde olduğundan dolayı; hizmetlerimiz bu sınırlar kapsamında verilmektedir. Ürün restorasyonu talebinde bulunacak kurumların yetkili ve sorumlu birimleri, firma çalışanlarımız ile iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

Boya, cila, sünger ve deri değişimi işçiliği kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda konseptinize uygun ahşap ve metal kısımları boyanır; deri renk kartelasından tercih edeceğiniz renge göre döşeme işlemi yapılır. Tadilattan çıkan ürünler ilk gün aldığınız ürünün görüntüsünü aratmamaktadır.

Otel Spa Masaj Salonu Deri Döşeme Tamiri

Tarafınıza sunumu yapılacak görsel ve videolardan sonra, firma veyahut kuruluşunuza çalışanlarımız tarafından ambalajlı bir şekilde; ilgili ve sorumlu kişi/kişilere teslimat yapılır.

Mosspa Firması Spa, Thai Masaj Yatakları, Dinlenme Yatağı, Masaj Masası, Müşteri Karşılama Bankosu, Paravan Bölme, Refakatçi Koltuğu ve Güzellik Merkezleri, Spa Ürünleri, Dinlenme Koltukları, Havuz başı Şezlonglar, Masaj Masaları, Müşteri Karşılama Bankosu, Paravan Bölme, Refakatçi Koltuğu ve Güzellik Merkezleri Demirbaş Eşyalarının İmalatı Ve Satışını yapmakta olan MOSSPA uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimizin isteklerini karşılamak için uzman kadrosuyla hizmetinizdedir…

Mosspa Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Tel : +902163498080

Whatsapp : +905539554343

Gsm : +905302865343 / +905539554343

Mail : mosspa34@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayınız...