Özel Hastane Hasta Bekleme Salonu

Özel Hastane Hasta Bekleme Salonu

Özel Hastane Hasta Bekleme Salonu Mobilya Oturma Grubu Koltuk Kanepe Yenileme Tamir Bakım İşleri Ataşehir İstanbul 05302865343

Hastane ve sağlık kuruluşları…

Hastane ve sağlık kuruluşları kullanılan koltuk, kanepe, hasta yatağı, ilaç malzeme dolabı ve demirbaş eşya yenileme ve bakımı mosspa imalat merkezinde itina ile yapılmaktadır.
Acil servisten yoğun bakım servisine kadar olan; hastane demirbaş grubunda oluşacak deformasyon ve en çok karşılaştığımız ayrıca estetik bölümünde bulunan saç ekim koltuğu, cilt bakım koltuğu, doktor taburesi, uzman taburesi, kanepe ve koltukların; deri ve kumaş yıpranmaları ile karşılaşılmaktadır.

Hastane ve Sağlık kuruluşlarının bu durumu işletmeye gelen, hasta ve hasta yakınları İçin olumsuz ve negatif bir görüntüye neden olur.

Hastane sahibi ve müdürlerine müjde…

Mosspa masaj yatakları firması olarak, yılların tecrübesine dayanan, konusunda deneyimli ekip tarafından hastane ve sağlık kuruluşunuza gelinerek ekipmanlar, firmamıza ait olan araçlarla teslim alınarak üretim ve bakım merkezimize götürülmektedir.

Firmamız, İstanbul sınırları içinde olduğundan dolayı; hizmetlerimiz bu sınırlar kapsamında verilmektedir. Ürün restorasyonu talebinde bulunacak kurumların yetkili ve sorumlu birimleri, firma çalışanlarımız ile iletişime geçmesi yeterli olacaktır.

Otel Spa Masaj Salonu Deri Döşeme Tamiri

Boya, cila, sünger ve deri değişimi işçiliği kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Talepleriniz doğrultusunda konseptinize uygun ahşap ve metal kısımları boyanır; deri renk kartelasından tercih edeceğiniz renge göre döşeme işlemi yapılır. Tadilattan çıkan ürünler ilk gün aldığınız ürünün görüntüsünü aratmamaktadır.

Tarafınıza sunumu yapılacak görsel ve videolardan sonra, firma veyahut kuruluşunuza çalışanlarımız tarafından ambalajlı bir şekilde; ilgili ve sorumlu kişi/kişilere teslimat yapılır.

Mosspa Firması Spa, Thai Masaj Yatakları, Dinlenme Yatağı, Masaj Masası, Müşteri Karşılama Bankosu, Paravan Bölme, Refakatçi Koltuğu ve Güzellik Merkezleri, Spa Ürünleri, Dinlenme Koltukları, Havuz başı Şezlonglar, Masaj Masaları, Müşteri Karşılama Bankosu, Paravan Bölme, Refakatçi Koltuğu ve Güzellik Merkezleri Demirbaş Eşyalarının İmalatı Ve Satışını yapmakta olan MOSSPA uygun fiyat politikasıyla siz değerli müşterilerimizin isteklerini karşılamak için uzman kadrosuyla hizmetinizdedir…

Dikkatinizi Çekebilir ;  Masaj Yatağı Nereden Alınır ?

Mosspa Mağaza İletişim / Store Info

Yetkili: Mehmet SÖYLER

Adres: Fetih mah. Kars sok. No : 7/B, 34704 Ataşehir/İstanbul

Tel : +902163498080

Whatsapp : +905539554343

Gsm : +905302865343 / +905539554343

Mail : mosspa34@gmail.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonBizi Arayınız...