Masaj Yatağı İmalat, Fiyat, Satış ve Teslimat

masaj ve muayene yataklari modelleri - Masaj Yatağı İmalat, Fiyat, Satış ve Teslimat

Masaj Yatağı İmalat, Fiyat, Satış ve Teslimat +902163498080

Müşterilerimize tavsiyemiz masaj yatağı seçimi esnasında ilk göz önünde bulundurması gereken husus masaj yatağını ne amaçla ve nerede kullanacağıdır.

Masaj masası alımında dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir ?

1 – Ahşap masaj masasında dikkat etmeniz gereken en önemli husus, imalatta kullanılan ahşabın kalitesidir. Ahşap kalitesi, birinci sınıf fırın kurusu olmalıdır, peki neden buna özen göstermek durumundayız… Eğer ıslak veya yaş bir ağaç üzerinde işlem yaparsak sonraki tarihlerde dönme veya eğilme yapabilir ve bağlantı noktalarından açılma yapabilir. Bunun önüne geçmek, müşteri memnuniyeti ve ürünün uzun süreli olması için her zaman tercihimiz fırın kurusu ağaçtır.

2- İmalat aşamasında dikkat etmemiz gereken diğer bir husus ağacın cinsidir. Ağacın cinsi kullanım durumuna göre değişkenlik göstermektedir. Örneğin; havuz kenarı, spa gibi suyun ve buharın olduğu alanlarda, güneşin direk nüfuz ettiği alanlarda kullanılan ağaç cinsleri birbirinden çok farklıdır.

3- Masaj masasının kullanımı sırasında fizik tedavi uzmanlarımızın ve masörlerimizin işlem esnasında en ufak ses, gıcırtı, sallantı vb durumların yaşanmaması için ve önüne geçmek için yapılması gereken en önemli husus masaj yatağının yer zeminin uygunluğunu görmek ve deneme yapılmasını sağlamaktır.

4- Masaj yatağı seçiminizde tercih edeceğiniz ahşap türleri de büyük önem taşımaktadır. Üretimde kullanılan ağaç veya ağaç, mdf ve türü, ahşap ağaç gibi kullanılan malzeme masaj yataklarının görünümü açısından daha nostaljik ve bulunduğu ortamada sağladığı nostaljik ve diğer durumlar için önemlidir. Ağacın rengi ve renk farklılıkları da kombinasyon da büyük önem taşımaktadır. Kullanılan ağacın türü ve rengi ekonominize ve tercihinize göre değişmekte olup farklı maliyetler yansıtmaktadır.

5- Masaj masası imalatında kullanılan süngerin türü, kalitesi, cinsi, yangın ve ateşe karşı olan duyarlılığı, dansite özelliği gibi detaylar zaman içinde kullanım esnasında çökme yapmasını engeller. Örneğin; masaj masası kullanımında kullanılan 10 cm lik bir sünger kalınlığı, masaj esnasında uygulama yapılan kişiye rahatlık, yumuşaklık ve büyük konfor sağlar. İnce sünger ise farklı masaj uygulamalarında kullanılır. Örneğin; sert zemin gereken thai masajı gibi veya sert zeminde işlem yapıması gereken masaj durumunda masörün tercihidir.

6- Masaj masasında veya sedyesinde kullanılan suni derinin önemi de kaçınılmaz derece de etkilidir. Günümüzde gerçek derinin döşemede kullanılması maliyet açısından yok denilecek derece de azdır, suni deri tercihi her zaman daha yüksek seviyededir. Suni deri de üretim esnasında pvc – poliüretan denge hassasiyeti, koku, keçe vb gibi durumlarda 1. sınıf poliüretan malzeme kullanılması da dikkat edilmesi gereken önemli hususlardan biridir. Suni deri de alev almaz yanmazlık özelliği olmalı çıkabilecek yangın ve istenmeyen durumlarda ateşe karşı dayanıklı malzemeden üretilmiş olmalıdır.

7 – Üretim yapan fabrikanın ( Yanmazlık, Anti Bakteriyel, Su Geçirmezlik, Yanma Geciktirici, Kolay Temizlenebilir ) belgeleri olamalıdır.

Yukarıdaki bilgilerin paylaşımını yapmış olduğumuz diğer önemli detaylar için Mosspa masaj yataklarımızı mağazamızı ziyaret ederek yerinde görebilir, deneme yapabilir ve uzman kadromuzla beraber projenizi hazırlayabilirsiniz.

Spa masaj yatakları fiyatları hangi aralıktadır?

Spa masaj yatakları tercihinizde firmamız sitesinde bulunan ürünler veya bu ürünler dışında belirlenen özel ölçü, deri rengi, sünger seçimi vb durumlar; veyahut sizlerin belirlediği modellere değişkenlik göstermektedir. Sizlerin bilgi edinmesi açısından ortalama fiyatlar verecek olursak; 900 TL ile 6000 TL arasında değişkenlik göstermektedir.

Kaliteli ve uzun ömürlü spa masaj yatağımı arıyorsunuz ?

Otel, Spa, Masaj Salonu gibi mekanlara canlılık katacak ses ve sallantı yapmayacak ayak kısımları yukarı aşağı hareket eden yüksekliği ayarlanabilir ahşap masaj yatağını sizlere tavsiye ederiz.

Muayene masası ve masaj masası için tüm sorularınızı cevapladık;

En ucuz masaj masası

Nefes alma delikli masaj masası, 2 farklı yüzden oluşmaktadır, ayak kısmı katlanabilir model masaj masası, cilt bakım, güzellik merkezi, manuel terapi, masaj salonu, sülük, hacamat sağlık odası gibi alanlarda ufak çaplı operasyonlarda kullanılmak için Eko model masaj yatağını sizlere tavsiye ederiz. Ekonomik oluşu, kurulumu kolay oluşu ve çok yönlü ortam ve dükkanlarda kullanabilirsiniz.

en ucuz masaj yatagi 1234567 - Masaj Yatağı İmalat, Fiyat, Satış ve Teslimat
Eko tip masaj yatağı baş kısmı delikli

Eko Tip Hasta Muayene Sedyesi

Doktor odasında hastanın muayenesinde kullanılan ekonomik tip hasta muayene sedyesi çok fonksiyonlu olup baş kısmı 3 kademe hareket eder, ayak kısımları katlanabilir, devrilmeyi ve yıkılmayı engelleyici orta kısımda metal aparat mevcuttur. Baş kısmında muayene havlusunu koymanız için metal havluluk bulunur. İstenilen renk, metal ve deri seçenekleri mevcuttur.

hasta muayene masasi sedye yatak mosspa - Masaj Yatağı İmalat, Fiyat, Satış ve Teslimat
baş kısmı hareketli hasta muayene sedyesi

Sabit Ayaklı Hasta Muayene Sedyeleri

sabit ayakli spor salonu muayene masasi - Masaj Yatağı İmalat, Fiyat, Satış ve Teslimat
hasta muayene masası, hasta muayene sedyesi

Siyah Renk Dövmeci Sedyesi

hasta muayene sedyesi dovme imalat satis ve kurulumu - Masaj Yatağı İmalat, Fiyat, Satış ve Teslimat
dövmeciler için uygulama sedyesi

Çanta Tipi Katlanabilir Masaj Masaları

Kolay katlanırlığı ve yanınızda rahatlıkla taşınabilmesi özellikleriyle dikkat çeken çanta tipi katlanabilir masaj masası dayanıklı, şık ve modern görüntüye sahip olması amaçlanarak tasarlanmıştır. 250 kg’a kadar taşıma kapasitesi mevcuttur.

canta tipi portatif ahsap masaj masalari - Masaj Yatağı İmalat, Fiyat, Satış ve Teslimat
çanta tipi mürdüm renk masaj masası

Göğüs Kısmı Kadınlara Özel Tasarlanmış Muayene Masası

Kadınlarımız için özel olarak tasarlanıp üretilmiş göğüs bölgesi boşluklu ahşap nefes alma delikli muayene&masaj masası. Kadın hastalarımız için özel üretim masaj yatağı, yüz üstü yatıldığında göğüs bölgesinde sıkışma yapmaz. Boşluklu göğüs bölgesini kullanmak istemediğiniz zaman ek parçasını tekrar yerine takıp normal hasta muayene masası olarakta kullanabilirsiniz.

Güzellik salonları, hastaneler, klinikler, jinekoloji bölümü, otel, masaj salonu, tatil beldeleri, sauna, havuz vb.. ortamlarda uzman doktor, masör ve masözler tarafından kullanılmaktadır.
Masa ve deri renk seçeneklerimiz mevcuttur.
Ölçüleri : 
En : 70 cm
Boy : 190 cm
Yükseklik : 70 cm 

ozel gogus bolgesi bosluklu muayene masasi - Masaj Yatağı İmalat, Fiyat, Satış ve Teslimat
Bayanlarımıza özel üretilmiş hasta muayene sedyesi

Ahşap Hasta Muayene Masaları

Başta sağlık sektörü ve güzellik sektöründe kullanılan ahşap uygulama masaları farklı model ve seçenekleri tercih edebilirsiniz

Demonte oluşu kargo ve kullanımda kolaylık sağlar, uygulama sırasında en ufak ses veya sallantı yapmaz. Nefes alma deliği sayesinde yüzüstü yatan müşteriyi rahatsız etmez. Alt kısmında bulunan havluluk ve malzeme koyma rafı sayesinde masör ve masözlere kullanım kolaylığı sağlar.
Standart ölçüler: 185 x 65 x 75
NOT: İstenilen ölçü ve renklerde özel üretim yapılmaktadır.

masaj masasi ahsap eko model - Masaj Yatağı İmalat, Fiyat, Satış ve Teslimat
Ekonomik model ahşap masaj masası

Hasta Muayene masası ve Masaj Yataklarında Metal, Ahşap, Deri Renk Seçeneklerimiz Mevcuttur.

Hasta Muayene masası ve Masaj Yataklarında Metal, Ahşap, Deri Renk Seçeneklerimiz Mevcuttur.

Metal Ayaklı Antrasit Hasta Muayene Masası

Antrasit renk metal ayaklı çift çekmeceli baş kısmı 10 kademe hareket ettirilebilir hasta muayene sedyesi. Şık görünümüyle klinik ve muayenehanelerinizde muayene masasınızı yanında eskaboyla tamamlayabilirsiniz.
Ölçüleri: 65 x 70 x 190

cekmeceli luks muayene masasi - Masaj Yatağı İmalat, Fiyat, Satış ve Teslimat
metal ayaklı çekmeceli şık muayene masası

Masaj yatağı satın almak isteyen müşterimizin izleyeceği yol haritası

Masaj Yatağı Kargo İşlemleri

  • Yurt içi satışlarda kargo en kolay şekilde nasıl gönderilir?
  • Masaj yatağı satın alan bir kişi ya da kurumun ödeyeceği kargo ücreti ne kadardır?
  • Sipariş verilen masaj yatağı kaç günde alıcısının kapısında olur?
  • Yurt içi ve yurt dışı kargo takibi nasıl yapılır?
  • Yurt dışı masaj yatağı satış yapılmışsa kargo fiyatı nasıl hesaplanır?

Beğendiğiniz ürün olursa firma adresinden gelip görebilir ve sipariş verebilirsiniz.
Fetih, Sarıkamış Sk. No : 39, 34704 Ataşehir/İstanbul 

Fetih Mah, Somuncu Baba Sk. No:53, 34704 Ataşehir/İstanbul

Bir cevap yazın